Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty spożywcze na Wielkanoc

BESTSELLER
Masło Klarowane Ghee 1 l - BATOM
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 1 l - BATOM

Data min. trwałości: 2028/06/30
69,98 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Olej Kokosowy Nierafinowany 900 ml - EOOVITA
Dostępność

Olej Kokosowy Nierafinowany 900 ml - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/10/24
32,27 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Sklarowane Ghee 750 g - Palce Lizać
Dostępność

Masło Sklarowane Ghee 750 g - Palce Lizać

Data min. trwałości: 2027/09/27
96,31 zł
12,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee Bio 480 g - Finck Naturkost
Dostępność

Masło Klarowane Ghee Bio 480 g - Finck Naturkost

Data min. trwałości: 2028/04/18
67,93 zł
14,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g

Data min. trwałości: 2029/04/02
23,69 zł
2,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane 750 g - EOOVITA
Dostępność

Masło Klarowane 750 g - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/01/21
56,65 zł
7,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek do Smażenia Bio 1 l - Bio Planete
Dostępność

Oliwa z Oliwek do Smażenia Bio 1 l - Bio Planete

Data min. trwałości: 2027/09/30
85,99 zł
8,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/10
35,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/07
46,99 zł
4,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem z Pistacji 100% 500 g - EOOVITA
Dostępność

Krem z Pistacji 100% 500 g - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/04/22
78,97 zł
15,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Laskowe Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Orzechy Laskowe Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/05/31
144,99 zł
14,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee Bio 425 g - Bio Planet
Dostępność

Masło Klarowane Ghee Bio 425 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/30
52,07 zł
12,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Sklarowane Ghee Klasyczne 1400 g - Palce Lizać
Dostępność

Masło Sklarowane Ghee Klasyczne 1400 g - Palce Lizać

Data min. trwałości: 2027/08/27
192,97 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/27
20,99 zł
27,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/07
11,61 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops