Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kakao mielone, w ziarnach, kruszone w sklepie MakretBio

Kakao Proszek Bio 200 g - Diet Food
Dostępność

Kakao Proszek Bio 200 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/16
35,84 zł
17,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Fair Trade Bio 150 g Alternativa
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 150 g Alternativa

Data min. trwałości: 2028/03/31
44,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tabliczka Gorzka 100% Kakao Bio 50 G - Alce Nero
Dostępność

Tabliczka Gorzka 100% Kakao Bio 50 G - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/09/05
19,99 zł
39,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Sproszkowane Surowe Nieodtłuszczone Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/10
35,99 zł
23,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka 99% Kakao Bio 80 G - Vivani
Dostępność

Czekolada Gorzka 99% Kakao Bio 80 G - Vivani

Data min. trwałości: 2028/05/31
22,99 zł
28,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Mielone Bio (10-12% Tluszczu) 200 g - Natvita
Dostępność

Kakao Mielone Bio (10-12% Tluszczu) 200 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/08
36,39 zł
18,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao Ziarna Surowe Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Ziarna Surowe Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/01
44,99 zł
22,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao Ziarna Kruszone Surowe Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Kakao Ziarna Kruszone Surowe Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/01
46,60 zł
18,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero
Dostępność

Kakao w Proszku Fair Trade Bio 75 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/27
20,99 zł
27,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops