Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Kakao mielone, w ziarnach, kruszone w sklepie MakretBio

Obniżka
Kakao Niskotłuszczowe Naturalne 500 g - Planteon
Dostępność

Kakao Niskotłuszczowe Naturalne 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Niskotłuszczowe Naturalne 100 g - Planteon
Dostępność

Kakao Niskotłuszczowe Naturalne 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
11,29 zł
11,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Ziarno Całe Surowe 1 kg - Planteon
Dostępność

Kakao Ziarno Całe Surowe 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/05
111,99 zł
11,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Ceremonialne Bio 200 g (4 Tabliczkix 50 g) - Cocoa
Dostępność

Kakao Ceremonialne Bio 200 g (4 Tabliczkix 50 g) - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/07/10
69,99 zł
35,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao w Proszku Alkalizowane 200 g - Eneczka Kids
Dostępność

Kakao w Proszku Alkalizowane 200 g - Eneczka Kids

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Piernikowe Kakao 100 g - Planteon
Dostępność

Piernikowe Kakao 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/14
12,39 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao Alkalizowane 20-22% 100 g - Planteon
Dostępność

Kakao Alkalizowane 20-22% 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2029/01/28
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kakao Alkalizowane 10-12% Ciemne 500 g - Planteon
Dostępność

Kakao Alkalizowane 10-12% Ciemne 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/25
37,99 zł
7,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogniste Kakao w Proszku z Chilli 100 g - Planteon
Dostępność

Ogniste Kakao w Proszku z Chilli 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/24
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops