Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makaron Konjac w sklepie marketbio

Makaron Konjac Suchy Bio Fettuccine 80 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Suchy Bio Fettuccine 80 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/23
12,29 zł
15,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Vermicelli 385 g (300 g) Bio - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Vermicelli 385 g (300 g) Bio - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/07/22
10,28 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Bio Organic Diet Noodles 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Noodles 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,68 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Angel Hair Bio 385 g (300 g) -  Better Than Foods
Dostępność

Makaron Konjac Angel Hair Bio 385 g (300 g) - Better Than Foods

Data min. trwałości: 2027/08/04
7,99 zł
2,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy  270 g (200g) - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy 270 g (200g) - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Fettuccine 200 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine 200 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/05/19
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Shirataki Konjac Noodles Zero 200 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron Shirataki Konjac Noodles Zero 200 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Bio Organic Diet Spaghetti 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Spaghetti 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,52 zł
2,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES

Data min. trwałości: 2027/06/17
6,79 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Bio Organic Diet Fettuccine 300 g Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Fettuccine 300 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/12
8,85 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Spaghetti BIO 320 g  - BeKeto
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti BIO 320 g - BeKeto

Data min. trwałości: 2027/02/28
13,58 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Diet Spaghetti 1,6 kg/ 1 kg - Cheat Meal
Dostępność

Makaron Konjac Diet Spaghetti 1,6 kg/ 1 kg - Cheat Meal

Data min. trwałości: 2027/05/08
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Suchy Makaron Konjac OWSIANY Spaghetti 80 g - Diet-Food
Dostępność

Suchy Makaron Konjac OWSIANY Spaghetti 80 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/23
10,37 zł
12,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
KETO Makaron Konjac Spaghetti  400 g (250 g) - OstroVit
Dostępność

KETO Makaron Konjac Spaghetti 400 g (250 g) - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/06/05
8,79 zł
3,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops