Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makaron Konjac w sklepie marketbio

BESTSELLER Obniżka
KETO Makaron Konjac UDON Bio 270/200 g Keto Chef
Dostępność

KETO Makaron Konjac UDON Bio 270/200 g Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/03/15
6,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Thai Style Bio 270 g (200 g) - Keto Chef
Dostępność

Makaron Konjac Thai Style Bio 270 g (200 g) - Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/04/02
6,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES

Data min. trwałości: 2027/06/17
6,79 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Angel Hair Bio 270 g (200 g) - Keto Chef
Dostępność

Makaron Konjac Angel Hair Bio 270 g (200 g) - Keto Chef

Data min. trwałości: 2027/08/04
6,59 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Udon BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Udon BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,90 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Pappardelle BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Pappardelle BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,90 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Spaghetti BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,90 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Rice BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Rice BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,87 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops