Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka Oferta-miesiaca
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 150 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,47 zł
10,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Razowy Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2028/05/22
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Gorzka 85% Kakao Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Gorzka 85% Kakao Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/06/21
15,19 zł
20,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Biała z Erytrytolem i Stewią Bezglutenowa 100 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała z Erytrytolem i Stewią Bezglutenowa 100 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/01/08
15,06 zł
15,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola
Dostępność

Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola

Data min. trwałości: 2027/01/29
14,89 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułka Tarta Bezglutenowa Paniermehl 300 g - Schar
Dostępność

Bułka Tarta Bezglutenowa Paniermehl 300 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/10
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Spody do Pizzy Bezglutenowe 230 g (3 Sztuki) - Incola
Dostępność

Spody do Pizzy Bezglutenowe 230 g (3 Sztuki) - Incola

Data min. trwałości: 2026/12/13
14,59 zł
6,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops