Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Zagęszczony Produkt Kokosowy Bezglutenowy Bio 200 ml - Natumi
Dostępność

Zagęszczony Produkt Kokosowy Bezglutenowy Bio 200 ml - Natumi

Data min. trwałości: 2027/04/20
8,29 zł
4,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahini 100% Bezglutenowe Easy Nuts 270 g - Primavika
Dostępność

Tahini 100% Bezglutenowe Easy Nuts 270 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/01/19
16,44 zł
6,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Razowy Mafalde Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Mafalde Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2028/01/22
16,39 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Owsiane Bezglutenowe 130 g (2x 65 g) - Schar
Dostępność

Ciastka Owsiane Bezglutenowe 130 g (2x 65 g) - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,39 zł
7,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Ryżowa Pełnoziarnista Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Ryżowa Pełnoziarnista Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/05/07
13,19 zł
2,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Budyń Waniliowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń Waniliowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/04/24
3,75 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Owsianka Superfood Bezglutenowa Bio 400 g - Turtle
Dostępność

Owsianka Superfood Bezglutenowa Bio 400 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/04/20
22,55 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Musli Owsiane z Truskawkami Bezglutenowe 500g - Simpatiko
Dostępność

Musli Owsiane z Truskawkami Bezglutenowe 500g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/06/04
17,48 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
13,88 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops