Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Chipsy Ziemniaczane o Smaku Paprykowym Bezglutenowe 170 g Schar
Dostępność

Chipsy Ziemniaczane o Smaku Paprykowym Bezglutenowe 170 g Schar

Data min. trwałości: 2027/02/11
10,55 zł
6,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Biała z Erytrytolem i Stewią Bezglutenowa 100 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała z Erytrytolem i Stewią Bezglutenowa 100 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/01/08
15,06 zł
15,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Pan Blanco 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/18
7,12 zł
2,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Precle Salinis Bezglutenowe 60 g - Schar - Precelki bez glutenu
Dostępność

Precle Salinis Bezglutenowe 60 g - Schar - Precelki bez glutenu

Data min. trwałości: 2027/05/10
5,99 zł
9,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Penne Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Penne Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/05/21
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix C Mąka do Ciast Patisserie Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix C Mąka do Ciast Patisserie Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,32 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix It Mąka Uniwersalna Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix It Mąka Uniwersalna Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/19
18,25 zł
1,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - HORECA
Dostępność

Ryż Jaśminowy Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - HORECA

Data min. trwałości: 2027/12/31
66,50 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops