Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Warzywne Bezglutenowe BIO 85 g - McLLOYD's
Dostępność

Chipsy Warzywne Bezglutenowe BIO 85 g - McLLOYD's

Data min. trwałości: 2027/06/18
9,99 zł
11,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Ryżowa Biała Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Ryżowa Biała Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/22
9,89 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/24
10,89 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krążki Zbożowe Kolorowe Bezglutenowe Bio 300 g - Turtle
Dostępność

Krążki Zbożowe Kolorowe Bezglutenowe Bio 300 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/11/14
23,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2029/04/30
13,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Petit Beurre Bezglutenowe 175 g - Balviten
Dostępność

Herbatniki Petit Beurre Bezglutenowe 175 g - Balviten

Data min. trwałości: 2027/08/04
17,42 zł
9,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Skrobia Pszenna Bezglutenowa 500 g - Balviten
Dostępność

Skrobia Pszenna Bezglutenowa 500 g - Balviten

Data min. trwałości: 2027/12/18
16,16 zł
3,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka na Gofry Bezglutenowe 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka na Gofry Bezglutenowe 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/07
13,69 zł
3,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops