Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Czekolada Gorzka 85% Kakao Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Gorzka 85% Kakao Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/06/21
15,19 zł
20,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała and  Herbata Matcha Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała and Herbata Matcha Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/04/17
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Na Ciasto Brownie Bezglutenowa 300 g - Celiko
Dostępność

Mieszanka Na Ciasto Brownie Bezglutenowa 300 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy  270 g (200g) - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy 270 g (200g) - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
KETO Bułka Tarta Bezglutenowa Low Carb 200 g - Balviten
Dostępność

KETO Bułka Tarta Bezglutenowa Low Carb 200 g - Balviten

Data min. trwałości: 2027/01/15
23,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe 1 kg - Balviten
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe 1 kg - Balviten

Data min. trwałości: 2027/08/25
15,32 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Do Wypieku Chleba Ryżowego Bezglutenowa 400 g - Celiko
Dostępność

Mieszanka Do Wypieku Chleba Ryżowego Bezglutenowa 400 g - Celiko

Data min. trwałości: 2026/10/31
9,29 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Bezglutenowa 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/17
13,98 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Sojowy Tamari Bezglutenowy 1 l - Kikkoman
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Bezglutenowy 1 l - Kikkoman

Data min. trwałości: 2027/09/26
38,17 zł
3,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Bezglutenowy RURKA SKOŚNA 500 g - SamMills
Dostępność

Makaron Bezglutenowy RURKA SKOŚNA 500 g - SamMills

Data min. trwałości: 2029/05/07
5,84 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Bezglutenowy SPAGHETTI 500 g - SamMills
Dostępność

Makaron Bezglutenowy SPAGHETTI 500 g - SamMills

Data min. trwałości: 2029/04/01
5,84 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops