Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Makaron Ryżowy Penne Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Penne Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Bezglutenowa Bio 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Gryczana Bezglutenowa Bio 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Krajanka Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Krajanka Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/17
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/03/12
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil
Dostępność

Ciasteczko Proteinowe Słony Carmel 50 g - Frank&Oil

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,59 zł
9,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Snack Wafle w Czekoladzie Bezglutenowe 105 g (3x 35 g) - Schar
Dostępność

Snack Wafle w Czekoladzie Bezglutenowe 105 g (3x 35 g) - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/15
8,75 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Owsiane Bezglutenowe 130 g (2x 65 g) - Schar
Dostępność

Ciastka Owsiane Bezglutenowe 130 g (2x 65 g) - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,39 zł
7,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Owocowe Bezglutenowe 375 g - Schar
Dostępność

Musli Owocowe Bezglutenowe 375 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/08/17
19,99 zł
5,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty z Galaretką w Czekoladzie Bezglutenowe 150 g - Schar
Dostępność

Biszkopty z Galaretką w Czekoladzie Bezglutenowe 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/30
8,49 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Salti Słone Krakersy Bezglutenowe 175 g - Schar
Dostępność

Salti Słone Krakersy Bezglutenowe 175 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/19
14,09 zł
8,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/06/26
6,16 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Bezglutenowy Spaghetti 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Bezglutenowy Spaghetti 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/06/15
7,39 zł
2,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops