Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Oferta-miesiaca
Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/19
17,08 zł
6,83 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułka Tarta Bezglutenowa Bio 200 g - Biopont
Dostępność

Bułka Tarta Bezglutenowa Bio 200 g - Biopont

Data min. trwałości: 2026/12/27
11,49 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Spody do Pizzy Bezglutenowe 230 g (3 Sztuki) - Incola
Dostępność

Spody do Pizzy Bezglutenowe 230 g (3 Sztuki) - Incola

Data min. trwałości: 2026/12/13
14,59 zł
6,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafelki z Kremem Kakaowym Bezglutenowe 125 g - Schar
Dostępność

Wafelki z Kremem Kakaowym Bezglutenowe 125 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/04/01
9,16 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Petit Beurre Herbatniki Bezglutenowe 165 g - Schar
Dostępność

Petit Beurre Herbatniki Bezglutenowe 165 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/03
11,19 zł
6,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Ciasto Kakaowe Bezglutenowe Marmorkuchen 250 g - Schar
Dostępność

Ciasto Kakaowe Bezglutenowe Marmorkuchen 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/14
16,24 zł
6,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Choco Balls Chrupki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Schar
Dostępność

Choco Balls Chrupki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
18,11 zł
7,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Flatbreads Tortilla Bezglutenowa 180 g - Schar
Dostępność

Flatbreads Tortilla Bezglutenowa 180 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/06
19,99 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa BIO  500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa BIO 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,45 zł
2,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Typu Digestive Bezglutenowe 150 g - SCHAR
Dostępność

Ciastka Typu Digestive Bezglutenowe 150 g - SCHAR

Data min. trwałości: 2027/07/03
8,08 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka z Czekoladą Choco Chip Cookie Bezglutenowe 200 g - Schar
Dostępność

Ciastka z Czekoladą Choco Chip Cookie Bezglutenowe 200 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/07/20
12,99 zł
6,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Racuchy KETO Bezglutenowe 170 g - Pięć Przemian
Dostępność

Racuchy KETO Bezglutenowe 170 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/03
13,49 zł
7,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka na Pierogi Bezglutenowe 550 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka na Pierogi Bezglutenowe 550 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/30
11,89 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops