Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Cioko Sticks 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/05/06
13,88 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Digestive Choc 150 g - Schar
Dostępność

Ciastka w Czekoladzie Bezglutenowe Digestive Choc 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/07/08
14,49 zł
9,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita
Dostępność

Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita

Data min. trwałości: 2029/07/09
6,02 zł
1,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Roślinny Zamiennik Jaj Bezglutenowy 180 g - Culture Foods
Dostępność

Roślinny Zamiennik Jaj Bezglutenowy 180 g - Culture Foods

Data min. trwałości: 2028/03/08
19,39 zł
10,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero
Dostępność

Krem Pistacjowy Bezglutenowy Bio 180 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2027/04/19
28,99 zł
16,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Penne Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Penne Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Bezglutenowa Bio 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Gryczana Bezglutenowa Bio 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops