Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 500 g Alb Gold
Dostępność

Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 500 g Alb Gold

Data min. trwałości: 2029/04/18
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy z Kurkumą Rurki Bezglutenowy 300 g - Risolino
Dostępność

Makaron Ryżowy z Kurkumą Rurki Bezglutenowy 300 g - Risolino

Data min. trwałości: 2027/05/20
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/24
10,89 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Gryka Ekspandowana Bezglutenowa Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Gryka Ekspandowana Bezglutenowa Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,99 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wafle z Sorgo i Amarantusa Bezglutenowe Bio 120 g - Fiorentini
Dostępność

Wafle z Sorgo i Amarantusa Bezglutenowe Bio 120 g - Fiorentini

Data min. trwałości: 2027/06/18
9,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naleśnikowo - Pierogowa Mieszanka Bezglutenowa 500 g - Bezgluten
Dostępność

Naleśnikowo - Pierogowa Mieszanka Bezglutenowa 500 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/08/29
14,92 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Budyń Morelowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń Morelowy Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/19
5,39 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mehl Farine Mieszanka Mąki Bezglutenowej 1 kg - Schär
Dostępność

Mehl Farine Mieszanka Mąki Bezglutenowej 1 kg - Schär

Data min. trwałości: 2027/03/13
12,71 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 500 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/02/23
41,99 zł
8,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,69 zł
3,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki w Czekoladzie Bez Dodatku Cukru 160 g - Pięć Przemian
Dostępność

Śliwki w Czekoladzie Bez Dodatku Cukru 160 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/02/01
22,99 zł
14,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki z Sorgo Niesolone Bezglutenowe Bio 100 g - Probio
Dostępność

Chrupki z Sorgo Niesolone Bezglutenowe Bio 100 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/03/23
12,19 zł
12,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/08/08
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika
Dostępność

Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/22
21,64 zł
6,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2029/04/30
13,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops