Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Chipsy Warzywne Bezglutenowe BIO 85 g - McLLOYD's
Dostępność

Chipsy Warzywne Bezglutenowe BIO 85 g - McLLOYD's

Data min. trwałości: 2027/06/18
9,99 zł
11,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Ciasteczka Daktylowe Bezglutenowe Bio 100 g - Zemanka
Dostępność

Ciasteczka Daktylowe Bezglutenowe Bio 100 g - Zemanka

Data min. trwałości: 2027/06/14
10,05 zł
10,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Pasta Kremowa z Mango i Curry Bezglutenowe Bio 140 g Allos
Dostępność

Pasta Kremowa z Mango i Curry Bezglutenowe Bio 140 g Allos

Data min. trwałości: 2027/06/11
10,18 zł
7,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten
Dostępność

Chipsy Solone Bezglutenowe 70 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/28
10,59 zł
15,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dip w Stylu Indyjskim Indi Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Indyjskim Indi Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,69 zł
3,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bułka Tarta Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Probio
Dostępność

Bułka Tarta Kukurydziana Bezglutenowa Bio 200 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/05/03
10,69 zł
5,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty z Galaretką w Czekoladzie Bezglutenowe 150 g - Schar
Dostępność

Biszkopty z Galaretką w Czekoladzie Bezglutenowe 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/30
8,49 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/04/30
10,79 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Bezglutenowy 3-Kolorowy Świderki 400 g - Sam Mills
Dostępność

Makaron Bezglutenowy 3-Kolorowy Świderki 400 g - Sam Mills

Data min. trwałości: 2029/03/13
10,79 zł
2,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Panierka Panko Bezglutenowa 200 g - Meizin
Dostępność

Panierka Panko Bezglutenowa 200 g - Meizin

Data min. trwałości: 2027/11/14
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Otręby Owsiane Bezglutenowe 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/24
10,89 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Owsiana Bezglutenowa 500 g - Simpatiko
Dostępność

Kasza Owsiana Bezglutenowa 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/07/07
11,09 zł
2,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka z Sorgo Bezglutenowa Bio 450 g - Probio
Dostępność

Mąka z Sorgo Bezglutenowa Bio 450 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/06/03
11,09 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops