Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Agar - Agar Bezglutenowy Bio 10 g - Amylon
Dostępność

Agar - Agar Bezglutenowy Bio 10 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/03
9,29 zł
92,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 G - Bio Raj
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 G - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/06/26
9,79 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Biały Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Biały Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,95 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Kremowa Toskana Bezglutenowa Bio 140 G Allos
Dostępność

Pasta Kremowa Toskana Bezglutenowa Bio 140 G Allos

Data min. trwałości: 2027/07/10
9,91 zł
7,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 51 g (3x 17 g) - Biovegan
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 51 g (3x 17 g) - Biovegan

Data min. trwałości: 2029/03/31
6,79 zł
13,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka do Wypieku Pizzy Bezglutenowa 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka do Wypieku Pizzy Bezglutenowa 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/04
13,49 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Jagodowym 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Jagodowym 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/06/30
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan
Dostępność

Drożdże Piekarskie Suszone Bezglutenowe Bio 7 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2027/04/30
7,29 zł
104,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Ryż Basmati Biały Bezglutenowy Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/12/04
89,99 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 3 kg - Horeca
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 3 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/11
36,05 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Biogol
Dostępność

Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,49 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy z Manioku Solone Bezglutenowe Bio 60 g - El Origen
Dostępność

Chipsy z Manioku Solone Bezglutenowe Bio 60 g - El Origen

Data min. trwałości: 2027/02/20
9,71 zł
16,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops