Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dip w Stylu Indyjskim Indi Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Indyjskim Indi Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasztet Pomidorowy z Cieciorką Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Pasztet Pomidorowy z Cieciorką Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/03
9,29 zł
5,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasztet Warzywny z Cieciorką Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Pasztet Warzywny z Cieciorką Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/04/13
9,29 zł
5,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Ricottą Bezglutenowy Bio 340 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Sos Pomidorowy z Ricottą Bezglutenowy Bio 340 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2028/03/16
19,69 zł
5,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2029/05/15
14,45 zł
5,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułka Tarta Bezglutenowa Bio 200 g - Biopont
Dostępność

Bułka Tarta Bezglutenowa Bio 200 g - Biopont

Data min. trwałości: 2026/12/27
11,49 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Biogol
Dostępność

Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 150 g - Biogol

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,49 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty z Galaretką w Czekoladzie Bezglutenowe 150 g - Schar
Dostępność

Biszkopty z Galaretką w Czekoladzie Bezglutenowe 150 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/30
8,49 zł
5,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Owsianka Superfood Bezglutenowa Bio 400 g - Turtle
Dostępność

Owsianka Superfood Bezglutenowa Bio 400 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/04/20
22,55 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten
Dostępność

Płatki Jaglane Bezglutenowe 300 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,89 zł
5,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Smalczyk Wegetariański Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Smalczyk Wegetariański Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/02/03
8,99 zł
5,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2029/04/30
13,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops