Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
21,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka do Wypieku Pizzy Bezglutenowa 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka do Wypieku Pizzy Bezglutenowa 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/04
13,49 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naleśnikowo - Pierogowa Mieszanka Bezglutenowa 500 g - Bezgluten
Dostępność

Naleśnikowo - Pierogowa Mieszanka Bezglutenowa 500 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/08/29
14,92 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Ryżowa Pełnoziarnista Bezglutenowa Bio 1kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Ryżowa Pełnoziarnista Bezglutenowa Bio 1kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
18,49 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Łagodny Bezglutenowy Bio 250 ml - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/19
17,08 zł
6,83 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/03/30
2,89 zł
9,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy Bio 145 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy Bio 145 ml - Lima

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
14,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix C Mąka do Ciast Patisserie Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix C Mąka do Ciast Patisserie Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,32 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naleśniki i Gofry Mieszanka Bezglutenowa 1 kg - Bezgluten
Dostępność

Naleśniki i Gofry Mieszanka Bezglutenowa 1 kg - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/13
23,02 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 12 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/06
1,99 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Owsiana z Pełnego Ziarna Bezglutenowa 400 g - Bezgluten
Dostępność

Mąka Owsiana z Pełnego Ziarna Bezglutenowa 400 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/06/08
18,69 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krążki Zbożowe Kolorowe Bezglutenowe Bio 300 g - Turtle
Dostępność

Krążki Zbożowe Kolorowe Bezglutenowe Bio 300 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/11/14
23,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2029/05/15
14,45 zł
5,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Budyń o Smaku Śmietankowym Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon
Dostępność

Budyń o Smaku Śmietankowym Bezglutenowy Bio 40 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/01/29
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika
Dostępność

Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/22
12,27 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron FILINI Nitka Cienka Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron FILINI Nitka Cienka Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/07/27
13,11 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/18
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bezglutenowa 500 g - Bezgluten
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bezglutenowa 500 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2026/11/15
11,21 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops