Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Ryż Brązowy Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Brązowy Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
21,97 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika
Dostępność

Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/22
21,64 zł
6,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola KETO Orzechowa Bezglutenowa Bio 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Granola KETO Orzechowa Bezglutenowa Bio 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/18
21,64 zł
8,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy Bio 145 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy Bio 145 ml - Lima

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
14,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Ciasto Kakaowe Bezglutenowe Marmorkuchen 250 g - Schar
Dostępność

Ciasto Kakaowe Bezglutenowe Marmorkuchen 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/01/14
16,24 zł
6,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Tajskiego Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Tajskiego Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/31
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Do Pieczenia Brownie Bezglutenowa Bio 400 g - Bauck Hof
Dostępność

Mieszanka Do Pieczenia Brownie Bezglutenowa Bio 400 g - Bauck Hof

Data min. trwałości: 2027/08/31
16,59 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix B Mąka do Chleba Bread Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/29
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Owocowe Bezglutenowe 375 g - Schar
Dostępność

Musli Owocowe Bezglutenowe 375 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/08/17
19,99 zł
5,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Flatbreads Tortilla Bezglutenowa 180 g - Schar
Dostępność

Flatbreads Tortilla Bezglutenowa 180 g - Schar

Data min. trwałości: 2026/12/06
19,99 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluchy Mocy Konopne z Rozmarynem Bezglutenowe 200 g - New Mountain
Dostępność

Paluchy Mocy Konopne z Rozmarynem Bezglutenowe 200 g - New Mountain

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Brązowego Bezglutenowy BIO 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego Bezglutenowy BIO 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/12/31
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tahini 100% Bezglutenowe Easy Nuts 270 g - Primavika
Dostępność

Tahini 100% Bezglutenowe Easy Nuts 270 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/01/19
16,44 zł
6,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z TEFF Bezglutenowa 500 g - Simpatiko
Dostępność

Mąka z TEFF Bezglutenowa 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,79 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops