Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Strong Bezglutenowy Bio 250 ml - Lima

Data min. trwałości: 2028/04/22
23,16 zł
9,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naleśniki i Gofry Mieszanka Bezglutenowa 1 kg - Bezgluten
Dostępność

Naleśniki i Gofry Mieszanka Bezglutenowa 1 kg - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/04/13
23,02 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural
Dostępność

Bulion Warzywny w Płynie Bezglutenowy Bio 1 L - Aneto Natural

Data min. trwałości: 2027/02/16
26,99 zł
2,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Biały Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Biały Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/28
26,99 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granola Biała Czekolada i Truskawki Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Biała Czekolada i Truskawki Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/02/27
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Kokos i Migdał Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Kokos i Migdał Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/03/26
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Owoce Leśne Bezglutenowa 250 g - Bezgluten
Dostępność

Granola Owoce Leśne Bezglutenowa 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/03/27
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika
Dostępność

Pasta z Prażonych Orzechów Nerkowca 185 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/16
22,11 zł
11,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
COCOA BALLS Kulki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Bezgluten
Dostępność

COCOA BALLS Kulki Kakaowe Bezglutenowe 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/06/17
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana
Dostępność

Pasta w Stylu Wasabi Bezglutenowa BIO 50 g - TerraSana

Data min. trwałości: 2027/05/23
24,19 zł
48,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Amylon

Data min. trwałości: 2027/12/10
23,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krążki Zbożowe Kolorowe Bezglutenowe Bio 300 g - Turtle
Dostępność

Krążki Zbożowe Kolorowe Bezglutenowe Bio 300 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/11/14
23,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops