Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Obniżka
Makaron Kukurydziany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Kukurydziany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/21
12,19 zł
4,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/08
12,94 zł
8,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
57,55 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bezglutenowy Bio 200 g - Zdrowo Namieszane

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wafle z Ciecierzycy Bezglutenowe 135 g - Lestello
Dostępność

Wafle z Ciecierzycy Bezglutenowe 135 g - Lestello

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,89 zł
5,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola
Dostępność

Bułki Pita Bezglutenowe 190 g (2 Sztuki) - Incola

Data min. trwałości: 2027/01/29
14,89 zł
7,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hibiskus Cięty BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Hibiskus Cięty BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/01
13,99 zł
15,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops