Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Granola KETO Orzechowa Bezglutenowa Bio 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Granola KETO Orzechowa Bezglutenowa Bio 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/18
21,64 zł
8,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dip w Stylu Indyjskim Indi Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Indyjskim Indi Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika
Dostępność

Dip w Stylu Tajskim Thai Protein Bezglutenowy 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,59 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Słonecznikowa Pestki Dyni Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Pestki Dyni Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/04
9,89 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Słonecznikowa Żurawina Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa Żurawina Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/28
7,72 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Słonecznikowa CURRY Bezglutenowa 180 g - Primavika
Dostępność

Pasta Słonecznikowa CURRY Bezglutenowa 180 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/04
7,72 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kakao Sproszkowane Odtłuszczone Bezglutenowe 80 g - Celiko
Dostępność

Kakao Sproszkowane Odtłuszczone Bezglutenowe 80 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,39 zł
14,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bułki Kajzerki Bezglutenowe 240 g (4x 60 g) - Incola
Dostępność

Bułki Kajzerki Bezglutenowe 240 g (4x 60 g) - Incola

Data min. trwałości: 2027/02/05
17,69 zł
7,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Bułki Ciabatta Bezglutenowe 170 g (2x 85 g) - Incola
Dostępność

Bułki Ciabatta Bezglutenowe 170 g (2x 85 g) - Incola

Data min. trwałości: 2027/02/05
9,17 zł
5,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Capelli D'Angelo Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Capelli D'Angelo Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/12/18
8,23 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops