Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta bezglutenowa /bez glutenu w marketbio.pl

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural
Dostępność

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/05/27
5,59 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Brązowy Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ryż Brązowy Długoziarnisty Bezglutenowy Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
10,94 zł
1,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bezglutenowy BIO 30 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/03/30
2,89 zł
9,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Daktyle Bez Pestek Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
16,49 zł
4,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Razowy Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2028/05/22
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
43,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 3 kg - Horeca
Dostępność

Płatki Owsiane Bezglutenowe Bio 3 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/06/11
36,05 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Bezglutenowa Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/05/08
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Ryżowa Pełnoziarnista Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Ryżowa Pełnoziarnista Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/05/07
13,19 zł
2,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital
Dostępność

Ekologiczny Bulion Drobiowy w Kostkach Bezglutenowy 66 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/01/10
7,99 zł
12,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
21,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano
Dostępność

Chleb Jasny Bezglutenowy Mieszanka Piekarnicza 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafle Gryczane Bezglutenowe Bio 100 G - Fiorentini
Dostępność

Wafle Gryczane Bezglutenowe Bio 100 G - Fiorentini

Data min. trwałości: 2027/08/20
12,09 zł
12,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Jagodowym 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Jagodowym 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/06/30
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieczywo Chrupkie Amarantusowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital
Dostępność

Pieczywo Chrupkie Amarantusowe Bezglutenowe Bio 100 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/10/05
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko
Dostępność

Kisiel o Smaku Wiśniowym Bez Dodatku Cukru 40 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,79 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops