Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości

Nowości
Makaron Konjac Pappardelle BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Pappardelle BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,88 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Spaghetti BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,88 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Udon BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Udon BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,88 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Rice BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Rice BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,87 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Masło Klarowane Ghee BIO 750 g (852 ml) - Bio Planet
Dostępność

Masło Klarowane Ghee BIO 750 g (852 ml) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/08
98,04 zł
13,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Owsiany Świderki Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Owsiany Świderki Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/03/12
12,85 zł
5,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Sos Tatarski BIO 160 g - Bioster
Dostępność

Sos Tatarski BIO 160 g - Bioster

Data min. trwałości: 2027/04/08
14,12 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Majonez z Musztardą Dijon BIO 470 g - Bioster
Dostępność

Majonez z Musztardą Dijon BIO 470 g - Bioster

Data min. trwałości: 2027/05/21
29,99 zł
6,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Glukozamina z Witaminą C 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
44,68 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Plastry Kokosowe BIO 400 g - Bio Planet
Dostępność

Plastry Kokosowe BIO 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/22
20,99 zł
5,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy BIO 1 l - Lima
Dostępność

Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy BIO 1 l - Lima

Data min. trwałości: 2028/05/26
56,39 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Matcha BIO Bez Dodatku Cukru 1 l - Allos
Dostępność

Napój Owsiany Matcha BIO Bez Dodatku Cukru 1 l - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/21
12,44 zł
1,24 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Pasta  Kanapkowa w Stylu Guacamole Bezglutenowa BIO 140 g - Allos
Dostępność

Pasta Kanapkowa w Stylu Guacamole Bezglutenowa BIO 140 g - Allos

Data min. trwałości: 2027/06/27
10,24 zł
7,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2028/02/03
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Żurawina Suszona Niesłodzona BIO 100 g - Bio Planet
Dostępność

Żurawina Suszona Niesłodzona BIO 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/04
37,99 zł
37,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops