Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nowości

Nowości
Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)
Dostępność

Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)

Data min. trwałości: 2026/11/12
10,98 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Napój Owsiany Matcha BIO Bez Dodatku Cukru 1 l - Allos
Dostępność

Napój Owsiany Matcha BIO Bez Dodatku Cukru 1 l - Allos

Data min. trwałości: 2027/04/21
12,44 zł
1,24 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Owsiany Świderki Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Owsiany Świderki Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/03/12
12,85 zł
5,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/05/04
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2028/02/03
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Sos Tatarski BIO 160 g - Bioster
Dostępność

Sos Tatarski BIO 160 g - Bioster

Data min. trwałości: 2027/04/08
14,12 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Owoc Chlebowca Suszony Jackfruit 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Owoc Chlebowca Suszony Jackfruit 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,89 zł
5,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Truskawka z Chia Bez Dodatku Cukru Bio 200 g - Runoland
Dostępność

Truskawka z Chia Bez Dodatku Cukru Bio 200 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,29 zł
7,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven
Dostępność

Odżywczy Krem do Rąk Nawilżająco-Regenerujący 75 ml - Biolaven

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,98 zł
21,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Krem Anti-Age pod Oczy Pullulan Wygładzający Zmarszczki 15 ml - Ziaja
Dostępność

Krem Anti-Age pod Oczy Pullulan Wygładzający Zmarszczki 15 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/08/31
17,19 zł
114,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Jagoda Pychotka Bio 200 g - Runoland
Dostępność

Jagoda Pychotka Bio 200 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/01/31
17,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Syrop z Buraka Cukrowego 450 g - PURE&good
Dostępność

Syrop z Buraka Cukrowego 450 g - PURE&good

Data min. trwałości: 2029/06/09
18,09 zł
4,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature
Dostępność

Ube Proszek z Fioletowego Pochrzynu 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/17
19,31 zł
38,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Laska Wanilii 1 Sztuka - Planteon
Dostępność

Laska Wanilii 1 Sztuka - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/31
19,79 zł
19,79 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Serum Glow Anti-Age na Dzień Pullulan 50 ml - Ziaja
Dostępność

Serum Glow Anti-Age na Dzień Pullulan 50 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2028/08/31
19,99 zł
39,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Plastry Kokosowe BIO 400 g - Bio Planet
Dostępność

Plastry Kokosowe BIO 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/22
20,99 zł
5,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops