Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

BESTSELLER

BESTSELLER
Marakuja Pulpa z Pestkami 825 g - Kier
Dostępność

Marakuja Pulpa z Pestkami 825 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/03/17
18,84 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Herbata Czarna Bezteinowa Fair Trade Bio 50 g (20x 2,5 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Czarna Bezteinowa Fair Trade Bio 50 g (20x 2,5 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2028/04/13
12,82 zł
25,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka
Dostępność

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukru 1 l - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/03
7,99 zł
0,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Budyń o Smaku Waniliowym Bio 38 g - Bio Planet
Dostępność

Budyń o Smaku Waniliowym Bio 38 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/30
3,79 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER Megaobniżka Oferta-miesiaca
Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon
Dostępność

Cukier Waniliowy Trzcinowy Bio 8 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/01/06
1,86 zł
23,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,87 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Limonki Tłoczony NFC Bio 250 ml - Bio Planet
Dostępność

Sok z Limonki Tłoczony NFC Bio 250 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/14
7,99 zł
3,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sok z Cytryn NFC Bio 1 l - Bio Planet - Sok z Cytryny
Dostępność

Sok z Cytryn NFC Bio 1 l - Bio Planet - Sok z Cytryny

Data min. trwałości: 2027/05/07
23,02 zł
2,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Kier
Dostępność

Sardynki w Pomidorach 120 g (88 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,54 zł
5,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier
Dostępność

Pędy Bambusa 400 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/03/24
5,24 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops