Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature
Dostępność

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,79 zł
3,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Wampirzy Sen 120 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Wampirzy Sen 120 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,39 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature
Dostępność

Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,29 zł
1,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/09
6,74 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta 150 g - Big Nature
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta 150 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/28
8,81 zł
5,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,59 zł
3,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,44 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe 150 g - Big Nature
Dostępność

Wiórki Kokosowe 150 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,39 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/15
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Suszone Bez Pestek 250 g - Big Nature
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/23
7,29 zł
2,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Ziemne Prażone Niesolone Połówki 250 g - Big Nature
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone Niesolone Połówki 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,36 zł
2,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,37 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops