Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Tymianek 20 g - Dary Natury
Dostępność

Tymianek 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Koszyczek Rumianku Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
10,99 zł
43,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Nagietka Herbatka Ekologiczna 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
9,99 zł
39,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Natka Pietruszki 20 g - Dary Natury
Dostępność

Natka Pietruszki 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
5,49 zł
27,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
5,69 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
9,79 zł
39,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liść Pokrzywy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Liść Pokrzywy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
5,83 zł
23,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liść Melisy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,49 zł
37,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops