Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Spaghetti Bolognese Bio Demeter 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,69 zł
4,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe Mała Farma Bio Demeter 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/13
10,58 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle
Dostępność

Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,79 zł
19,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle
Dostępność

Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/17
14,59 zł
14,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keksy Orkiszowe dla Dzieci Bio Demeter 150 g - Holle
Dostępność

Keksy Orkiszowe dla Dzieci Bio Demeter 150 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/08/23
18,09 zł
12,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Ziołowa Dla Dzieci i Niemowląt Bio 30 g - Holle
Dostępność

Herbatka Ziołowa Dla Dzieci i Niemowląt Bio 30 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,05 zł
36,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle
Dostępność

Danie dla Niemowląt Szpinak Ziemniak Bio 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/02/28
6,59 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle
Dostępność

Deser Dla Niemowląt Jabłko Śliwka Bio Demeter 190 g - Holle

Data min. trwałości: 2028/11/30
9,79 zł
5,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops