Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

MIX BRANDS Sp. z o.o. .

Tauryna 250 g - Big Nature
Dostępność

Tauryna 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/18
11,88 zł
4,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,37 zł
4,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,35 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Agawy Salmeana Premium Bio 680 g - Big Nature
Dostępność

Syrop z Agawy Salmeana Premium Bio 680 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/03
28,99 zł
4,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Kokosowy Bio 700 g - Big Nature
Dostępność

Cukier Kokosowy Bio 700 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
27,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 500 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 500 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,99 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Kokosowy Bio 350 g - Big Nature
Dostępność

Cukier Kokosowy Bio 350 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,19 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Gorczyca Biała Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,74 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Agawy Blue Webber Dark Bio 340 g - Big Nature
Dostępność

Syrop z Agawy Blue Webber Dark Bio 340 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/30
12,59 zł
3,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta 1 kg - Big Nature
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
35,68 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,79 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Daktylowy 680 g - Big Nature
Dostępność

Syrop Daktylowy 680 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
21,99 zł
3,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Słonecznikowy Tłoczony na Zimno BIO 1 l - Big Nature
Dostępność

Olej Słonecznikowy Tłoczony na Zimno BIO 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/26
29,98 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Bio 550 g - Big Nature
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 550 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,09 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Orzechowa Crunchy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Pasta Orzechowa Crunchy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/07
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Orzechowa Kremowa 1 kg - Big Nature
Dostępność

Pasta Orzechowa Kremowa 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Suszone Bez Pestek 1 kg -  Big Nature
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/23
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g
Dostępność

Erytrytol 1 kg - Big Nature - Erytrol 1000 g

Data min. trwałości: 2029/04/02
23,69 zł
2,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/20
28,99 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Kwasek Cytrynowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/11/04
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

 

 

 

 

 

MIX BRANDS Sp. z o.o. - Producent Wysokiej Jakości Zdrowej Żywności

O producencie MIX BRANDS Sp. z o.o.

MIX BRANDS Sp. z o.o. to renomowany producent, specjalizujący się w wytwarzaniu zdrowej żywności oraz wysokiej jakości produktów naturalnych. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment artykułów, które odpowiadają na potrzeby klientów dbających o zdrowy styl życia. Dzięki starannemu doborowi surowców i doświadczeniu w produkcji gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Oferta produktowa Big Nature

Marka Big Nature jest doskonale znana z szerokiej gamy produktów, obejmującej:

  • Tymianek Suszony 40 g - przyprawa niezbędna w każdej kuchni.
  • Ksylitol Fiński 1 kg - zdrowa alternatywa dla cukru.
  • Płatki Owsiane Bio 400 g - idealne na zdrowe śniadanie.
  • Herbata MATCHA GREEN 50 g - znakomity wybór dla miłośników herbaty.
  • Sól Morska Drobna 600 g - nieodzowna w kuchennych eksperymentach.
  • BIO Olej OMEGA 3-6-9 Tłoczony na Zimno 250 ml - doskonały dodatek do każdej diety.
  • Herbata Czarna SUPERIOR GRZANIEC ZAMKOWY 100 g - idealna na chłodne wieczory.
  • Olejek Kosmetyczny Jojoba 50 ml - do codziennej pielęgnacji skóry.
  • Kasza Jaglana Bio 1,5 kg - bogata w składniki odżywcze.
  • Orzechy Nerkowca 1 kg - źródło białka i zdrowych tłuszczów.
  • Pasta z Migdałów 250 g - do smarowania pieczywa i przyrządzania deserów.
  • Herbata Czarna SUPERIOR KOMINKOWY CZAR 50 g - idealna do relaksu.
  • Przyprawa Zielone Szaleństwo Młynek 38 g - wprowadzi świeżość do każdej potrawy.
  • Żurawina Suszona Cięta 150 g - smaczna przekąska i doskonały dodatek do musli.
  • Sól Himalajska Różowa 600 g - naturalne wzbogacenie smaku potraw.

Wysokiej jakości oleje i przyprawy

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje również szeroki wybór olejów tłoczonych na zimno oraz przypraw. Cechują się one wyjątkową jakością i smakiem, które z pewnością wzbogacą każdą potrawę w zdrowej kuchni.

Produkty naturalne i szeroki wybór świec

MIX BRANDS Sp. z o.o. oferuje nie tylko produkty spożywcze, ale także naturalne świece sojowe o różnych zapachach, takich jak lawenda i pomarańcza, które tworzą relaksującą atmosferę w każdym domu.

Dbaj o zdrowie z MIX BRANDS Sp. z o.o.

Zainspiruj się naszą ofertą wysokiej jakości zdrowej żywności i wprowadź zdrowe nawyki do swojej kuchni. Wybierając produkty BIO i naturalne, dbasz o swoje dobre samopoczucie oraz ochronę środowiska.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops