Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch
Dostępność

Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/06
12,87 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Suszona 50 g - Targroch
Dostępność

Bazylia Suszona 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/07/31
6,39 zł
12,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
19,09 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch
Dostępność

Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/07
16,79 zł
6,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/11/23
11,39 zł
4,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch
Dostępność

Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,47 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops