Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/04/06
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch
Dostępność

Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/11/15
17,89 zł
3,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/30
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Bananowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Chipsy Bananowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż do Sushi 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż do Sushi 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,89 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/02
10,69 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż Arborio 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż Arborio 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
13,82 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/05
10,34 zł
4,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch
Dostępność

Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
23,23 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwiat Hibiskusa Suszony 250 g - Targroch
Dostępność

Kwiat Hibiskusa Suszony 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops