Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/06
12,87 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/10
16,29 zł
5,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Syrop z Agawy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop z Agawy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/18
15,39 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Migdałowa 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Migdałowa 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,89 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch
Dostępność

Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Adzuki 1 kg - Targroch
Dostępność

Fasola Adzuki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/15
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
19,09 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Kokosowa 500 g - Targroch
Dostępność

Mąka Kokosowa 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/31
12,79 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Guarana Proszek 100 g - Targroch
Dostępność

Guarana Proszek 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/11
19,38 zł
19,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/11/23
11,39 zł
4,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Suszone Bez Pestek 500 g - Targroch
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/01
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops