Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta Słodzona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
19,09 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tropikalne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tropikalne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2026/11/30
14,77 zł
1,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/01
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Adzuki 1 kg - Targroch
Dostępność

Fasola Adzuki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch
Dostępność

Erytrol (Erytrytol) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/11/15
17,89 zł
3,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż Arborio 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż Arborio 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
13,82 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch
Dostępność

Spirulina w Tabletkach (ok. 1000 Tabletek) 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/07
16,79 zł
6,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch
Dostępność

Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,47 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/10
16,29 zł
5,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/06
12,87 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,89 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Syrop z Agawy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop z Agawy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/18
15,39 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,79 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops