Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chałwa Pistacjowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch
Dostępność

Chałwa Pistacjowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
35,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/01/02
34,99 zł
3,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/30
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch
Dostępność

Inulina z Korzenia Cykorii 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2030/04/06
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch
Dostępność

Błonnik Naturalny 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
29,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Bananowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Chipsy Bananowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chałwa Kakaowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch
Dostępność

Chałwa Kakaowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
28,99 zł
9,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch
Dostępność

Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
23,23 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol 1 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/24
27,99 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Migdałowa 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Migdałowa 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/29
23,99 zł
2,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/04
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/15
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Guarana Proszek 100 g - Targroch
Dostępność

Guarana Proszek 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/11
19,38 zł
19,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops