Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Kasza Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,59 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch
Dostępność

Mieszanka Studencka 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
23,23 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,79 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/16
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Nerkowca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/31
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta USA 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/30
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch
Dostępność

Soda Oczyszczona (Wodorowęglan Sodu) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/02
10,69 zł
1,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol 1 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/08/24
27,99 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
67,35 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch
Dostępność

Żurawina Suszona Cała 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/15
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch
Dostępność

Pasta Sezamowa Tahini 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/01
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch
Dostępność

Cukier Kokosowy 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Migdałowa 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Migdałowa 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch
Dostępność

Ksylitol Danisco Finlandia (Cukier Brzozowy) 0,5 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/04
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops