Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Guarana Proszek 100 g - Targroch
Dostępność

Guarana Proszek 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/11
19,38 zł
19,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Suszona 50 g - Targroch
Dostępność

Bazylia Suszona 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/07/31
6,39 zł
12,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chałwa Pistacjowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch
Dostępność

Chałwa Pistacjowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
35,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Czarny Ziarnisty 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Wędzona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chałwa Kakaowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch
Dostępność

Chałwa Kakaowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
28,99 zł
9,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Migdałowa 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Migdałowa 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany 100 g - Targroch
Dostępność

Czosnek Granulowany 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops