Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Obniżka

Obniżka
Kwiat Hibiskusa Suszony 250 g - Targroch
Dostępność

Kwiat Hibiskusa Suszony 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
11,59 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ryż do Sushi 1 kg - Targroch
Dostępność

Ryż do Sushi 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,89 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,39 zł
1,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Suszone Bez Pestek 500 g - Targroch
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Olej Kokosowy Rafinowany 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Kokosowy Rafinowany 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
12,72 zł
2,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Kokosowa 500 g - Targroch
Dostępność

Mąka Kokosowa 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/31
12,79 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/05
10,34 zł
4,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch
Dostępność

Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,79 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Kolorowy 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Syrop z Agawy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop z Agawy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/18
15,39 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch
Dostępność

Musli Tradycyjne 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,89 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/10
16,29 zł
5,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/06
12,87 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch
Dostępność

Figi Suszone w Mące Ryżowej 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,47 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops