Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Obniżka
Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Pieprz Ziołowy Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,49 zł
7,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Suszona 50 g - Targroch
Dostępność

Bazylia Suszona 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/07/31
6,39 zł
12,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch
Dostępność

Migdały Naturalne Jasne 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,64 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sezam Ziarno 100 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
2,12 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops