Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Okazje i rabaty w sklepie marketbio.pl

Po napływających mailach w sprawie indywidualnego traktowania stałych klientów stworzyliśmy system rabatowy, który działa o początku roku 2021 i nalicza rabat po każdorazowym odebraniu zamówienia od kuriera (jeśli składali Państwo zamówienia np. w 2020 roku, a w roku 2021 złożyli pierwsze zamówienie, to gdy odbiorą Państwo je od kuriera po około godzinie system powinien podsumować wszystkie zamówienia złożone na dany email i wyliczyć oraz przypisać do konta stały rabat na produkty pełnowartościowe - nadejdzie email, który pokaże ile punktów zebrano oraz ile pozostało do zebrania do kolejnego progu rabatowego (więcej informacji o Programie Rabatowym tutaj).

 

Raz w tygodniu robimy super ofertę na popularny produkt, aby mieć go najlepiej najtaniej w Polsce, i aby się o tym dowiedzieć należy zapisać się do naszego newslettera

https://marketbio.pl/category/oferta-specjalna w tej zakładce co miesiąc wymieniamy produkty na które dostajemy dobra cenę od dostawców i możemy obniżyć cenę na miesiąc nie blokując wypracowanych przez Klientów rabatów - zatem zawsze warto przeglądać ją po zalogowaniu kiedy będzie naliczony rabat


Dla Łowców Okazji - mamy trochę okazji:

są to produkty które mają delikatnie uszkodzone opakowanie w trakcie dostawy lub przy otwieraniu dostawy itp. których nie możemy wysłać jako produkt pełnowartościowy, ale które rabatujemy o 50% klientom stacjonarnym z Wrocławia którzy przyjdą ocenią szkodę, zaakceptują i kupią przeceniony produkt w naszym biurze obsługi Klienta. Produkty te trudno przedstawić online gdyż uszkodzenia są różne i są to pojedyncze sztuki wielu produktów, stąd tylko taka forma sprzedaży.

 

Pod poniższym linkiem zawsze jest wiele promocji cenowych na produkty pełnowartościowe i popularne gdzie walczymy ceno z całym polskim Internetem:

https://marketbio.pl/category/aktualne-promocje-412

 

Przykłady poniżej:

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google