Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami i organizacjami wspierającymi rozwój rolnictwa ekologicznego i świadomości konsumentów w dziedzinie ekologii. Do grona naszych partnerów należą m.in.:

  • Osoby z problemami żywieniowymi zapraszamy do jednego z najlpeszych dietetyków we Wrocławiu - pani Agnieszki Biernat! Agnieszka Biernat jest terapeutą - dietetykiem, specjalistą ds. profilaktyki i promocji zdrowia. Jest również właścicielką Gabinetu Dietoterapii. To autorka programów i wywiadów radiowych (Radio Opole, Radio Wrocław, Radio ESKA, Radio Rodzina, Radio Luz) oraz telewizyjnych (Weekend w weekend, TVK, TVP, TV Poznań) poświęconych profilaktyce zdrowotnej. Ponadto ma na swoim koncie liczne artykuły i wywiady prasowe w m.in.: "Medycyna i zdrowie" (Żywiec), "Vademecum. Wszystko dla Zdrowia" (Wrocław), "Szaman" (Kraków), "Zielone Brygady" (Kraków), "Wegetariański Świat" (Warszawa), "VEGE" (Warszawa) "Zielona Arka" (Szczecin), "Zielony Rynek" (Szczecin). Prowadzi także porządki kulinarne, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania dla singli i rodzin. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.dieta.eko.org.pl 

 

 

 

  • Storeko to portal, na którym znajdziesz opisane produkty ekologiczne związane ze zdrową żywnością, kosmetyką naturalną, reuse. Propagujemy także mądre podejście do zakupów oraz kreatywne spędzanie wolnego czasu. Produkty ekologiczne opisywane są w sposób subiektywny. Strona prowadzona jest przez pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz dobrymi radami związanymi z ekologią oraz aktywnym spędzaniem czasu na terenie Krakowa.
storeko.pl

  • Zdjęcia niektórych produktów i ich opisy zostały umieszczone w naszym sklepie za zgodą ECOINFORM
ecoinform

  • Ekologiczny serwis www.ekotarg.pl skupiający firmy, producentów indywidualnych, a także rolników i hodowców z całego kraju, oferujących zdrowe, naturalne produkty. Serwis promuje to, co dobre, zdrowe i proekologiczne.

ekologiczna żywność
  • Ekologiczny serwis www.ekozercy.pl - katalog zdrowych, ekologicznych, naturalnych, bio produktów.
  • Kancelaria Adwokacka Marek Jerka www.marekjerka.pl - POLECAMY!


  • Znajdź najlepszego lekarza za pośrednictwem strony:

abcZdrowie.plZobacz katalog stron!
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google