Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Suplementy diety - rekomendacje sportowca Roberta Bandosza

Robert Bandosz

 

W Pharmovit® starannie dobierają ludzi, z którymi współpracują. Ich ambasadorów charakteryzują ponadprzeciętne cechy oraz swoboda w poruszaniu się w świecie suplementacji. Dzielą się doświadczeniem, ale również wiedzą, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Wam produkty o unikalnej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających.

Robert Bandosz

Zwycięzca II edycji telewizyjnego show Ninja Warrior, dwukrotny mistrz Europy w biegach OCR, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, który wiedzę o suplementacji przekłada na sukcesy. Osiąganie najwyższych sportowych laurów na przestrzeni wielu lat to świadectwo rzetelności i profesjonalizmu Z Robertem Pharmovit współpracuje już trzeci rok i przez ten czas ich kooperacja zaowocowała wieloma produktami, które stały się bestsellerami. Jako że sam jest sportowcem, jest również skarbnicą wiedzy w kwestii rozwiązań dedykowanych typowo ludziom uwielbiającym wysiłek fizyczny:

"Będąc z zawodu dietetykiem i jednocześnie profesjonalnym sportowcem, moim marzeniem od zawsze było, aby wprowadzić na rynek linię suplementów przeznaczonych specjalnie dla osób aktywnych fizycznie i psychicznie, którą będzie wyróżniać najwyższa jakość użytych surowców i zadbanie o każdy poszczególny etap ich produkcji, tak aby nie trzeba było wybierać kompromisu pomiędzy składem a jakością."

Rekomendacje zwycięzcy

Robert aby wskazał kilka produktów z oferty Pharmovit, które wesprą osoby uprawiające sport i pomogą w osiąganiu lepszych wyników. Oto co mówi mistrz!

Różeniec górski

Rhodiola rosea pomaga organizmowi przystosować się do emocjonalnego stresu i wysiłku fizycznego. Ma korzystny wpływ na zmęczenie i bóle głowy wywołane stresem. Korzystny w trudnościach przy zasypianiu, braku apetytu i spadku wydajności w pracy. Przyczynia się do pobudzenia percepcji i poprawy stanu umysłu. To ostatnie działanie jest szczególnie ważne dla Runmageddończyka – jak wiadomo w tym sporcie stan umysłu jest niezwykle ważny przy pokonywaniu licznych przeszkód. Jeden z moich osobistych pro-tipów – ja zawsze stosuję go w pierwszej części dnia.

Ashwagandha 

Żeń-szeń indyjski - pomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i psychicznych w przypadku osłabienia, zmęczenia, utraty koncentracji. Zwiększa odporność organizmu na stres. Ma ogólny efekt odmładzający. Każdy z Was spotkał się na pewno na trasie biegu z efektem zmęczenia, osłabienia czy z chwilową utratą koncentracji – ograniczenie tych czynników od kilku lat pomaga mi być w ścisłym topie polskich biegaczy. Jak powszechnie wiadomo często wygrywa ten, kto popełni mniej błędów. Tu kolejny z serii moich pro- tipów – polecam spożywać po zakończonym treningu lub przed snem.

ashwagandha

Burak

Burak to mój ulubiony produkt z linii Sport. Jest to jedyny na rynku polskim sproszkowany ekstrakt z buraka zwyczajnego standaryzowany na ilość azotanów w nim zawartych (10% azotanów), które według badań naukowych przeprowadzonych na sportowcach przyczyniają się do poprawy wydolności, a sam sok z buraka został sklasyfikowany przez Australijski Instytut Sportu m.in. wraz z kofeiną, beta-alanina i kreatyną - w grupie suplementów bezpiecznych o potwierdzonym działaniu w sporcie.

burak

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google