Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Układ moczowy, co na zdrowe nerki

Światowy Dzień Nerek

Czy Twoja mama też wielokrotnie powtarzała Ci, żeby "wsadzić koszulkę do nerek" albo, żeby nie siadać na kamieniu bo „można dostać wilka”?????
Zapewne robiła to z troski o Twój układ moczowy, zgodnie z aktualną wiedzą, doświadczeniem i matczyną intuicją.????‍????‍????
Bo nie da się zaprzeczyć, że dbanie o układ moczowy w tym nerki, których światowy dzień obchodzimy 14 marca????, jest niezwykle istotne dla ogólnego zdrowia i samopoczucia.


Zdrowie układu  moczowego

Dzisiaj mamy zdecydowanie łatwiejszy dostęp do diagnostyki chorób układu moczowego, ale nie powinno to uśpić naszej czujności.⚠
????Codziennie możesz zadbać o swoje nerki prostymi sposobami i zmianą niektórych nawyków.
Zasady są proste w teorii a trudniejsze w praktyce i pędzie życia, niemniej warto zainwestować czas⏲ i energię, bo nic nie przynosi takich profit jak inwestycja w zdrowie.????????
????????pamiętaj o regularnym piciu wody w odpowiedniej ilości????
????????stosuj zrównoważoną dietę????, ogranicz zużycie soli, tłuszczów trans, wysoko przetworzonych produktów spożywczych i produktów z dużą ilością szczawianów
????????uprawiaj regularnie aktywność fizyczną????????‍♀️
????????unikaj używek????☕????
????????regularnie przeprowadzaj badania (moczu, poziomu cukru)
????????monitoruj swoje ciśnienie krwi????
W naszej kategorii UKŁAD MOCZOWY????????znajdziesz tez naturalne suplementy diety wspierające działanie tego ważnego układu.
Inwestuj w zdrowie, to się najbardziej opłaca!????
 
 
 
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google