Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

IsolaBio - Włoska firma produkująca ekologiczne napoje roślinne

12-02-2020

IsolaBio – wyjątkowa, naturalna, zaangażowana. Tak, w trzech słowach określiliśmy firmę, którą prowadzą wyjątkowi ludzie. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tym, co wiemy o IsolaBio. To rodzinna włoska firma działająca na rynku od 20 lat. Produkuje wyłącznie napoje pochodzenia roślinnego. To co wyróżnia ją na tle innych to ogromna pasja z jaką prowadzi swoją działalność. IsolaBio to prawdziwa, włoska miłość do rolnictwa i tego co ekologiczne.

 

isola

 

Produkty powstają z ogromnym zaangażowaniem i poszanowaniem środowiska, mając na uwadze zdrowie przyszłych konsumentów oraz dobro naszej planety.  Wyjątkowe prawda? A to jeszcze nie wszystko. Cały proces produkcji jest zrównoważony: energia używana do produkcji jest w części odzyskiwana i używana ponownie, reszta pochodzi z odnawialnych źródeł, w tym własnych paneli słonecznych. Filozofia Ekologii – to nie tylko puste słowa - woda używana przy produkcji w 91% trafia do gotowych produktów oraz wraca do gleby poprzez system nawadniania pól; jedynie niecałe 9% trafia do kanalizacji. Odpadki roślinne powstałe przy produkcji napoju roślinnego trafiają do okolicznych farm jako wartościowy pokarm dla zwierząt.

 

isolabio

 

Z uprawianych ziem zbierane są najlepsze plony, gwarantując tym samym wysoką jakość i naturalność produktów. Można by pisać w nieskończoność o tej niezwykłej firmie, można by pisać o niezwykłych produktach jakie produkuje, można je też po prostu spróbować. Chcemy zaproponować nietypowy przepis, na szybką przystawkę, z wykorzystaniem kremu Cuisine marki IsolaBio: Pięknie, Pysznie, Zdrowo.

 

isolabio

 

Fasola z kremem i czosnkiem

Danie dla 4 osób    stopień trudności: łatwe    przygotowanie: 10 minut 

Czas gotowania 30 min

SKŁADNIKI:

  • 500 g świeżej zielonej fasoli
  • 6 ząbków czosnku
  • 2 opakowania Krem do gotowania owsiany BIO 200 ml
  • Czarny pieprz
  • Sól

isola krem owsiany

Przygotowanie

Obierz i przytnij zieloną fasolkę. Gotuj w lekko osolonej wrzącej wodzie przez około 8 minut, aż stanie się lekko al dente. Następnie szybko schłodź ją w zimnej bieżącej wodzie, aby zatrzymać proces gotowania i utrwalić kolor. Lekko osusz i odłóż na bok. Obierz ząbki czosnku i gotuj we wrzącej wodzie przez kilka minut, wymień wodę i powtórz czynność 6 razy, zawsze zmieniając wodę. W ten sposób smak czosnku będzie delikatny i przyjemny. Włóż czosnek do blendera wraz z kremem IsolaBio Oat Cuisine Cream. Dodaj sól i czarny pieprz do smaku i zmiksuj, aż się zapieni. Następnie wlej zmiksowany sos śmietanowy na patelnię i na małym ogniu doprowadź do wrzenia. Dodaj zieloną fasolę i dobrze wymieszaj przez kilka minut. Ułóż fasolę na talerz, możesz dodatkowo polać sosem pozostałym, na patelni.

Smacznego!!! Buon Appetito!

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google