Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Zalety kwasu hialuronowego

08-04-2020

Zalety kwasu hialuronowego i produktu Hialu Pure

Warunkiem zdrowego wyglądu skóry jest jej odpowiedni poziom nawilżenia. Odpowiada za niego głównie kwas hialuronowy, organiczny związek chemiczny, który uchodzi za podstawowy element budujący wszystkie tkanki łączne. U osób młodych występuje on w dużych ilościach, co przekłada się na gładką, jędrną i elastyczną skórę. Niestety, wraz z biegiem lat, zasoby kwasu hialuronowego w organizmie zaczynają maleć. Wtedy zwiększa się podatność na powstawanie zmarszczek, a struktura cery ulega zauważalnemu pogorszeniu, zmatowieniu i zwiotczeniu. Co zrobić, aby temu zapobiec?

Piękna i zdrowa cera

O odpowiednią kondycję skóry warto dbać od wewnątrz. Kluczowe jest w tym przypadku utrzymywanie właściwego poziomu nawodnienia, a także zdrowa, zbilansowana dieta obfitująca w pełnowartościowe produkty o wysokiej zawartości cennych kwasów omega 3. Jest to jednak zaledwie pewna część działań, które należy podjąć, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Zadowalającymi rezultatami będziemy mogli cieszyć się wtedy, gdy świadome odżywianie połączymy ze stosowaniem starannie wyselekcjonowanych kosmetyków. Zwracajmy jednak uwagę na to, co kupujemy. Lepiej zaopatrzyć się w kosmetyki przebadane laboratoryjnie, a nie w popularne surowce kosmetyczne.

Hialu Pure to serum z kwasem hialuronowym, które występuje w trzech wersjach różniących się procentem stężenia tego dobroczynnego składnika.   Dostępne o stężeniu  1%, 3% oraz 5%. Tym, co wyróżnia kosmetyk jest jego znakomity skład, bazujący na tym, co naturalne. Produkty z kwasem hialuronowym Hialu Pure nie zawierają substancji zapachowych, zagęszczających, a także barwników, a zawarty w nich konserwant został zatwierdzony przez ECO Cert jako bezpieczny.

Proces produkcji kwasu następuje podczas fermentacji bakteryjnej. Gwarancją odpowiedniej konsystencji jest stosowanie dopasowanej receptury, dzięki czemu produkt działa zarówno na powierzchni skóry, tworząc wokół niej ochronną barierę, jak i wnika w jej głębsze warstwy, umożliwiając utrzymanie wody w naskórku.

Kosmetyk o imponującym działaniu

Serum Hialu Pure to uniwersalny kosmetyk, który znakomicie współpracuje z innymi produktami. Sprawdzi się jako baza pod olej, krem czy maskę, ponieważ zatrzymuje wodę w skórze i przez to zwiększa i ułatwia przenikalność substancji nawilżających i odżywczych obecnych w kosmetykach. Jest to więc prosty i efektywny sposób na to, by zwiększyć pozytywne działanie pozostałych posiadanych kosmetyków.

Dla kogo będzie on odpowiednim rozwiązaniem? Niemal dla każdego. Nie ma powodów, aby obawiać się reakcji uczuleniowej, gdyż kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie. Sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju skóry, począwszy od suchej, przez mieszaną, aż po cerę tłustą i trądzikową, bowiem każda z nich potrzebuje dawki nawilżenia. Już po kilku dniach stosowania można zauważyć widoczny efekt w postaci gładkiej, odżywionej i jędrnej cery.

Produkt najlepiej wprowadzić do pielęgnacji już po dwudziestym roku życia, zaczynając od niskich stężeń, takich jak Hialu Pure 1%. Następnie dopasowujemy go do indywidualnych potrzeb. Najbardziej uniwersalnym jest serum Hialu Pure 3%, doceniany przez wiele, wiele konsumentów. Hialu Pure 5% polecany jest do skóry bardzo suchej, wymagającej intensywniejszego nawilżenia. Najlepsze rezultaty uzyskamy stosując produkt dwa razy dziennie, na skórę umytą i spryskaną tonikiem lub hydrolatem. Serum delikatnie wklepujemy, uzupełniając o kolejne kroki pielęgnacji, na przykład nałożenie ulubionego kremu.

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google