Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Torebki

Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/10/31
14,59 zł
38,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona Sencha Ekspresowa Bio 30 g (20x 1,5 g) - Lebensbaum
Dostępność

Herbata Zielona Sencha Ekspresowa Bio 30 g (20x 1,5 g) - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/02/28
14,39 zł
47,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,49 zł
36,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Holiday White Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop
Dostępność

Herbata Holiday White Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop

Data min. trwałości: 2027/05/08
41,99 zł
174,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Holiday Green Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop
Dostępność

Herbata Holiday Green Prism Bio 12 sztuk (24 g) - English Tea Shop

Data min. trwałości: 2027/05/02
41,99 zł
174,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,89 zł
30,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbatka Na Gardło Bio (17X1,9G) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Gardło Bio (17X1,9G) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/04/30
13,49 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Koszyczek Rumianku EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Koszyczek Rumianku EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
13,19 zł
26,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziele Wierzbownicy Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Ziele Wierzbownicy Fix 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/01/31
12,89 zł
32,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Słodki Zimowy Sen Bio 40 g (20x 2 g) - Lebensbaum
Dostępność

Herbatka Słodki Zimowy Sen Bio 40 g (20x 2 g) - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,49 zł
46,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna z Dodatkami CARAMEL DREAM 25 Saszetek - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami CARAMEL DREAM 25 Saszetek - Basilur

Data min. trwałości: 2027/07/18
17,68 zł
0,71 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona z Truskawką Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Zielona z Truskawką Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2027/11/25
16,89 zł
42,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Zielona z Limonką i Imbirem Bio 40 g (20x 2g) - Clipper
Dostępność

Herbata Zielona z Limonką i Imbirem Bio 40 g (20x 2g) - Clipper

Data min. trwałości: 2028/03/20
16,39 zł
40,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/02/28
12,08 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koper Włoski Owoc Eko 50 G (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Koper Włoski Owoc Eko 50 G (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,79 zł
29,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dziadka EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,29 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbata Czarna Bez Dodatków ENGLISH BREAKFAST 25 Saszetek - Basilur
Dostępność

Herbata Czarna Bez Dodatków ENGLISH BREAKFAST 25 Saszetek - Basilur

Data min. trwałości: 2028/04/01
13,59 zł
0,54 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops