Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Torebki

Herbatka Pikantny Zimowy Moment Bio 40 g (20x 2 g) - Lebensbaum
Dostępność

Herbatka Pikantny Zimowy Moment Bio 40 g (20x 2 g) - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/04/30
19,69 zł
49,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ostropest Owoc Fix 48 g (24 Saszetki) - Herbapol Wrocław
Dostępność

Herbatka Ostropest Owoc Fix 48 g (24 Saszetki) - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,59 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Mango Chai Bio 34 g (17x 2 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Mango Chai Bio 34 g (17x 2 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,59 zł
42,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odkwaszająca EKO  25 Saszetek (50 g) -  Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odkwaszająca EKO 25 Saszetek (50 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Trzustkowa EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Trzustkowa EKO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g -  Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Kurkuma Pomarańcza Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
13,98 zł
41,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbata Czarna Earl Grey Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper
Dostępność

Herbata Czarna Earl Grey Fair Trade Bio 40 g (20x 2 g) - Clipper

Data min. trwałości: 2027/12/01
14,03 zł
35,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbatka Rooibos Bio (20x 2 g) 40 g - Clipper
Dostępność

Herbatka Rooibos Bio (20x 2 g) 40 g - Clipper

Data min. trwałości: 2028/07/25
11,04 zł
27,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Owocowa HOT APPLE 36 g (20x 1,8 g) - Basilur
Dostępność

Herbatka Owocowa HOT APPLE 36 g (20x 1,8 g) - Basilur

Data min. trwałości: 2027/07/10
18,33 zł
0,92 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Fix IMBIROWA 40 g (20x 2 g) - Herbapol
Dostępność

Herbatka Fix IMBIROWA 40 g (20x 2 g) - Herbapol

Data min. trwałości: 2029/01/31
16,99 zł
0,85 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dobry Humor Piramidki Bio 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dobry Humor Piramidki Bio 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
12,39 zł
27,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Na Dobre Samopoczucie Bio 17x 1,8 g - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Dobre Samopoczucie Bio 17x 1,8 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/03/31
16,19 zł
52,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka z Pigwowcem Bio 75 g (25x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka z Pigwowcem Bio 75 g (25x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
11,62 zł
15,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Herbata Ekspres Earl Grey Fair Trade Bio 36 g (20x 1,8 g) - Oxfam
Dostępność

Herbata Ekspres Earl Grey Fair Trade Bio 36 g (20x 1,8 g) - Oxfam

Data min. trwałości: 2027/09/22
15,09 zł
41,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops