Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Torebki

Herbatka HAPPY FARMING BIO 34 g (17x 2 g) - YOGI TEA
Dostępność

Herbatka HAPPY FARMING BIO 34 g (17x 2 g) - YOGI TEA

Data min. trwałości: 2028/10/31
13,89 zł
40,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Zioła Alkaliczne Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Zioła Alkaliczne Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/02/28
16,19 zł
45,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna z Imbirem Ginger Tea 37,5 g (25x 1,5 g) - STASSEN
Dostępność

Herbata Czarna z Imbirem Ginger Tea 37,5 g (25x 1,5 g) - STASSEN

Data min. trwałości: 2028/04/30
15,89 zł
0,64 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Echinacea Bio 30,6 g (17x 1,8 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Echinacea Bio 30,6 g (17x 1,8 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,69 zł
43,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Rose Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Rose Bio (17x 2 g) 34 g - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/03/31
15,69 zł
46,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Zielona Energia Bio 30,6 g (17x 1,8g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Zielona Energia Bio 30,6 g (17x 1,8g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/09/30
15,39 zł
50,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Bomba Witaminowa Eko 25 Saszetek (75 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bomba Witaminowa Eko 25 Saszetek (75 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/02
24,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka na Dobranoc BIO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka na Dobranoc BIO 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
13,49 zł
26,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/02
13,29 zł
26,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbata Czarna z Dodatkami MASALA CHAI 50 g (25x 2 g) - BASILUR
Dostępność

Herbata Czarna z Dodatkami MASALA CHAI 50 g (25x 2 g) - BASILUR

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,79 zł
31,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka na Trawienie Bio (17x 1,8 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka na Trawienie Bio (17x 1,8 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,49 zł
51,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops