Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mieszanki do wypieków

Mieszanka Chlebowa CHLEB BALTONOWSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mieszanka Chlebowa CHLEB BALTONOWSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/18
7,49 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Uniwersalna Bezglutenowa 1 kg - Grano
Dostępność

Mieszanka Uniwersalna Bezglutenowa 1 kg - Grano

Data min. trwałości: 2027/09/25
14,19 zł
1,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mehl Farine Mieszanka Mąki Bezglutenowej 1 kg - Schär
Dostępność

Mehl Farine Mieszanka Mąki Bezglutenowej 1 kg - Schär

Data min. trwałości: 2027/03/13
12,71 zł
1,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka Chlebowa CHLEB WIEJSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mieszanka Chlebowa CHLEB WIEJSKI 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/18
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops