Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

15,34 zł
1000 g ( 1,53 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

18,09 zł
1000 g ( 1,81 zł za 100 g )
Zioła do Sałatek i Vinegrette Bez Dodatku Cukru i Soli 200 g - Naturalnie Zdrowe

ZIOŁA DO SAŁATEK I VINEGRETTE BEZ DODATKU CUKRU I SOLI Masa netto: 200 g Składniki: bazylia, oregano, tymianek, cząber, estragon, rozmaryn, pietruszka liść natka, koperek suszony, pomidory suszone, czosnek niedźwiedzi. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

10,98 zł
200 g ( 5,49 zł za 100 g )
Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon

BABKA LANCETOWATA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: babka lancetowata. Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.     Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

5,25 zł
50 g ( 10,50 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest mielony 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę, gluten, orzechy, nasiona sezamu i selera. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: można stosować jako dodatek do owsianki, jogurtów, koktajli, soków i innych dań. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1669 kJ/ 395,8 kcal Tłuszcz: 10 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 49 g - w tym cukry: 2 g Białko: 27 g Sól: 0,4 g     Producent: MIX BRANDS sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 WarszawaDo sprawdzenia

18,99 zł
1000 g ( 1,90 zł za 100 g )
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

TARCZYCA BAJKALSKA POLSKA KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń tarczycy bajkalskiej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Odwar: 1 łyżkę korzeni zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia i gotować 5 minut na małym ogniu. Odstawić na 30 minut i przecedzić. Przed zalaniem wodą można skropić korzenie spirytusem, aby wyciągnąć z nich więcej związków czynnych. Odwar spożywać 1-2 razy dziennie po szklance. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,99 zł
50 g ( 75,98 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 50 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 50 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
50 g ( 23,78 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 250 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 250 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,86 zł
250 g ( 15,14 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 250 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

45,99 zł
250 g ( 18,40 zł za 100 g )
Shatavari Korzeń Cięty 50 g - Nanga

SHATAVARI KORZEN CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń shatavari 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Odwar: 1-2 łyżeczki surowca zalać 1 szklanką wody lub mleka (może być roślinne), doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu pod przykryciem przez 15 minut.Przecedzić. Spożywać 2-3 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,59 zł
50 g ( 31,18 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

21,99 zł
100 g ( 21,99 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 250 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

37,01 zł
250 g ( 14,80 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 100 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

22,99 zł
100 g ( 22,99 zł za 100 g )
Cordyceps (Kordyceps Chiński) Mielony 50 g - Nanga

CORDYCEPS (KORDYCEPS CHIŃSKI) MIELONY  Masa netto: 50 g Składniki: mielony kordyceps chiński 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Przyjmować doustnie od 0,5 do 4 g na dobę. Przez zażyciem rozpuścić w niewielkiej ilości wody. W przypadku przyjmowania dawki wyższej niż 1 g na dobę, warto ją rozłożyć na kilka porcji, aby zapewnić optymalne wchłanianie. Pierwszą porcję najlepiej przyjmować rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem. 1 miarka (1 ml) odpowiada około 0,5 g cordycepsu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

49,99 zł
50 g ( 99,98 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 250 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 250 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

41,71 zł
250 g ( 16,68 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Mielona (Vilcacora) 100 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA MIELONA (VILCACORA) Masa netto: 100 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora mielona 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: 1 g mielonej kory (ok. pół łyżeczki) zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

27,99 zł
100 g ( 27,99 zł za 100 g )
Cytryniec Chiński Owoc Premium 100 g - Nanga

CYTRYNIEC CHIŃSKI OWOC PREMIUM Masa netto: 100 g Składniki: Owoc cytryńca chińskiego 100% Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Napar: 1 łyżeczkę owoców zalać szklanką wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem 15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Owoce cytryńca można także dodawać do potraw, w całości lub po zmieleniu.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie zaleca się stosować  w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

45,99 zł
100 g ( 45,99 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 50 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 50 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,09 zł
50 g ( 30,18 zł za 100 g )
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

BYLICA BOŻE DRZEWKO ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Ziele bylicy boże drzewko 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: stosować jako przyprawę lub przygotować napar: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i parzyć 10 minut. Spożywać 2-3 razy dziennie po szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.      Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

14,29 zł
100 g ( 14,29 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa MELISA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MELISA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść melisy lekarskiej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 988 kJ/ 238 kcal Tłuszcz: 1,91 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g Węglowodany: 13,95 g - w tym cukry: 4,12 g Błonnik: 44,39 g Białko: 19,13 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MIĘTA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1033 kJ/ 249 kcal Tłuszcz: 2,29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,00 g Węglowodany: 17,88 g - w tym cukry: 3,94 g Błonnik: 44,97 g Białko: 16,73 g Sól: 0,35  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa POKRZYWA FIX 30 g (20 Saszetek x1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 971 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 2,24 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,81 g Węglowodany: 5,46 g - w tym cukry: 4,38 g Błonnik: 43,02 g Białko: 26,56 g Sól: 0,02  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1124 kJ/ 273 kcal Tłuszcz: 7,69 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,99 g Węglowodany: 10,92 g - w tym cukry: 4,32 g Błonnik: 52,43 g Białko: 13,76 g Sól: 0,05  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MORWA FIX 48 g (24 Saszetki x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MORWA FIX Suplement diety Masa netto: 48 g (24 saszetki x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść morwy białej 100%. Zalecane dzienne spożycie: Napar z 1 saszetki pić 3 razy dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem lub na jego początku. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki Napar z 1 saszetki (2 g) Napar z 3 saszetek (6 g) Liść morwy 2 g 6 g   Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu, występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść morwy. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,59 zł
24 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops